Vanaf maandag 11 september starten onze danslessen, welkom!

Vandaag (Zaterdag)
  • KlassiekCelestijntje, 09.00 - 10.00Kind C
    Ginie
  • KleuterdansKleine Zaal, 09.15 - 10.00Clementine
  • KlassiekGrote Zaal, 09.45 - 10.45Kind A
    Leen
  • DambaTerraszaal, 09.45 - 10.458-14j
    Zoë
  • PredansKleine Zaal, 10.00 - 11.00Clementine
  • KlassiekCelestijntje, 10.00 - 11.15Jong MB 3B
    2/2
    Ginie
  • JazzTheaterzaal, 10.00 - 11.15Jong MB 3B
    Tom
  • AcroGymnasium Sportkot, 10.30 - 12.00Open Level Peewees B
    Acro AIRA mini's
    Nele/Thibault
  • AIRAGymnasium Sportkot, 10.30 - 12.00Acro AIRA United Peewees
    Julie
  • DambaTerraszaal, 10.45 - 11.30Vanaf 14j
  • KlassiekGrote Zaal, 10.45 - 11.45Kind A+
    icm jazz optie 2
    Leen
  • JazzKleine Zaal, 11.00 - 12.00Kind A
    Amber
  • KlassiekCelestijntje, 11.15 - 12.15Kind B+
    icm jazz
    Ginie
  • JazzTheaterzaal, 11.15 - 12.30Jong MB 4B
    Tom
  • JazzTerraszaal, 11.45 - 12.45Kind A+
    icm klassiek optie 1
    Leen
  • HedendaagsGrote Zaal, 11.45 - 13.00Jong A
    klassiek
    Zoë
  • StreetKleine Zaal, 12.00 - 13.00Kind A
    Amber
  • AcroGymnasium Sportkot, 12.00 - 13.30Open Level Juniors
    Sarah C
  • AcroGymnasium Sportkot, 12.00 - 13.30Open Level Peewees A
    Julie
  • KlassiekCelestijntje, 12.15 - 13.15Kind B+
    Ginie
  • JazzTheaterzaal, 12.45 - 14.00Jong MB 5-6B
    Tom
  • StreetKleine Zaal, 13.00 - 14.00Jong MB 1-2 A+/B
    aanvullende les
    Ruben
  • KlassiekGrote Zaal, 13.00 - 14.15Jong MB 4B
    vanaf 4 lessen 1/2
    Goedele
  • AIRATerraszaal, 13.00 - 14.15AIRA Mini's Techniekles
    Leen
  • KlassiekCelestijntje, 13.15 - 14.30Jong MB 1-2A
    basisles
    Ginie
  • StreetKleine Zaal, 14.00 - 15.00Kind B+/C
    aanvullende les
    Ruben
  • JazzTheaterzaal, 14.00 - 15.15Jong MB 6B+
    Tom
  • AIRAGymnasium Sportkot, 14.00 - 18.00Repetitie Acro AIRA United Juniors en Seniors
  • PointesTerraszaal, 14.15 - 14.45MB4
    Leen
  • KlassiekGrote Zaal, 14.15 - 15.30Jong C
    2/2
    Goedele
  • HedendaagsTerraszaal, 14.45 - 15.45Jong A+
    +klassiek
    Zoë
  • Hip HopKleine Zaal, 15.15 - 16.16Jongens
    lj 4-6
    Ruben
  • JazzTheaterzaal, 15.15 - 16.30Jong MB 2A+
    Thibault
  • AIRAGrote Zaal, 15.30 - 16.45Klassiek AIRA Ensemble
    Goedele
  • AIRATerraszaal, 15.45 - 17.45Repetitie Compagnie AIRA
    Zoë
  • Hip HopKleine Zaal, 16.15 - 17.15Jongens MB 1
    Ruben
  • JazzTheaterzaal, 16.30 - 17.45Jong MB 2A+
    icm klassiek en/of street
    Thibault
  • AIRAGrote Zaal, 16.45 - 18.45Repetitie AIRA Ensemble
    Goedele
  • Start nieuw dansseizoen

    Start nieuw dansseizoen

    Maandag 11 september 2017
  • Dansoptreden 2018

    Dansoptreden 2018

    5, 6, 7 en 8 april in CC Den Amer