Lessenrooster 2022-2023

  • Maandag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    jong A mb 1
    16.15 - 17.30
    Amber
    16.30
    Street
    kind lj 5-6 A
    16.30 - 17.30
    Eliene-Louize
    16.45
    Klassiek
    jong A mb 1 1/2
    16.45 - 18.00
    Ginie
    17.00
    17.15
    17.30
    AIRA
    Hedendaags tem mb 5
    17.30 - 18.45
    Zoë
    Jazz
    jong A+ mb 2
    17.30 - 18.45
    Amber
    AIRA
    Street
    17.30 - 18.45
    Eliene-Louize
    17.45
    18.00
    Klassiek
    kind C aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    18.45
    Hedendaags
    jong A/A+ mb 1-2 +klassiek
    18.45 - 20.00
    Zoë
    AIRA
    Girly hiphop
    18.45 - 20.00
    Amber
    Street
    jong B mb 2-3
    18.45 - 19.45
    Eliene-Louize
    19.00
    19.15
    Pilates
    starters
    19.15 - 20.15
    Ginie
    19.30
    19.45
    Flamenco
    vol A
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    AIRA
    Hedendaags vanaf mb 6
    20.00 - 21.15
    Zoë
    Dance Fit
    20.00 - 21.00
    Elke/Britt
    20.15
    Pilates
    intermediate
    20.15 - 21.15
    Ginie
    20.30
    20.45
    21.00
    BBB training
    21.00 - 22.00
    Elke/Britt
    Flamenco
    vol B
    21.00 - 22.15
    Silvia
    21.15
    Jazz
    vol A+/B
    21.15 - 22.30
    Zoë
    Pilates
    advanced
    21.15 - 22.15
    Ginie
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.30
    AIRA
    Hedendaags tem mb 5
    17.30 - 18.45
    Zoë
    AIRA
    Street
    17.30 - 18.45
    Eliene-Louize
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    AIRA
    Girly hiphop
    18.45 - 20.00
    Amber
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    AIRA
    Hedendaags vanaf mb 6
    20.00 - 21.15
    Zoë
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    21.00
    BBB training
    21.00 - 22.00
    Elke/Britt
    21.15
    21.30
    21.45

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    20.00
    Dance Fit
    20.00 - 21.00
    Elke/Britt
    20.15
    20.30
    20.45

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.45
    Flamenco
    vol A
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Flamenco
    vol B
    21.00 - 22.15
    Silvia
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.45
    Hedendaags
    jong A/A+ mb 1-2 +klassiek
    18.45 - 20.00
    Zoë
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    jong A mb 1
    16.15 - 17.30
    Amber
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Jazz
    jong A+ mb 2
    17.30 - 18.45
    Amber
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol A+/B
    21.15 - 22.30
    Zoë
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.45
    Klassiek
    jong A mb 1 1/2
    16.45 - 18.00
    Ginie
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Klassiek
    kind C aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    18.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.15
    Pilates
    starters
    19.15 - 20.15
    Ginie
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pilates
    intermediate
    20.15 - 21.15
    Ginie
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Pilates
    advanced
    21.15 - 22.15
    Ginie
    21.30
    21.45
    22.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Street
    kind lj 5-6 A
    16.30 - 17.30
    Eliene-Louize
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Street
    jong B mb 2-3
    18.45 - 19.45
    Eliene-Louize
    19.00
    19.15
    19.30

    Terraszaal

    No events available!

  • Dinsdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Redingenhof HHH
    16.30
    Jazz
    jong C mb 5-6 vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    Jazz
    kind A
    16.30 - 17.30
    Karen
    16.45
    Klassiek
    kind A
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    Acro
    Aira United Ruby
    17.00 - 19.00
    Sarah, Merel , Lisa-Marie
    17.15
    17.30
    Jazz
    kind B icm klassiek of street
    17.30 - 18.30
    Karen
    17.45
    Jazz
    kind B+
    17.45 - 18.45
    Thibault
    AIRA
    Jazz tem mb 5
    17.45 - 19.00
    Tom
    Klassiek
    kind A+ icm jazz
    17.45 - 18.45
    Leen
    18.00
    Acro
    Aira United Emerald
    18.00 - 20.00
    Daisy
    18.15
    18.30
    18.45
    Jazz
    jongvol C
    18.45 - 20.00
    Thibault
    Klassiek
    vol A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    19.00
    AIRA
    Jazz vanaf mb 6
    19.00 - 20.15
    Tom
    Acro
    Aira United Pearl
    19.00 - 21.00
    Thibault, Lenka, Amèl
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jong C 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Jazz
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Thibault
    Klassiek
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    Acro
    Aira United Diamond
    20.00 - 22.00
    Herlinde, Laure
    20.15
    Jazz
    dames B
    20.15 - 21.30
    Tom

    Klassiek
    vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jongvol B/C op pointes
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol C
    21.15 - 22.30
    Thibault
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Redingenhof

    HHH

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Redingenhof HHH
    17.00
    Acro
    Aira United Ruby
    17.00 - 19.00
    Sarah, Merel , Lisa-Marie
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Acro
    Aira United Emerald
    18.00 - 20.00
    Daisy
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Acro
    Aira United Pearl
    19.00 - 21.00
    Thibault, Lenka, Amèl
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Acro
    Aira United Diamond
    20.00 - 22.00
    Herlinde, Laure
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Redingenhof

    HHH

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Redingenhof HHH
    17.45
    AIRA
    Jazz tem mb 5
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    AIRA
    Jazz vanaf mb 6
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Redingenhof HHH
    16.30
    Jazz
    jong C mb 5-6 vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    Jazz
    kind A
    16.30 - 17.30
    Karen
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Jazz
    kind B icm klassiek of street
    17.30 - 18.30
    Karen
    17.45
    Jazz
    kind B+
    17.45 - 18.45
    Thibault
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Jazz
    jongvol C
    18.45 - 20.00
    Thibault
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Jazz
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Thibault
    20.15
    Jazz
    dames B
    20.15 - 21.30
    Tom
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol C
    21.15 - 22.30
    Thibault
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Redingenhof HHH
    16.45
    Klassiek
    kind A
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    Klassiek
    kind A+ icm jazz
    17.45 - 18.45
    Leen
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Klassiek
    vol A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    19.00
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jong C 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Klassiek
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jongvol B/C op pointes
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    21.15
    Klassiek
    vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    No events available!

  • Woensdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    Klassiek
    kind A+
    12.45 - 13.45
    Aike
    Jazz
    kind B
    12.45 - 13.45
    Karen
    Klassiek
    jong A mb 1 2/2
    12.45 - 14.00
    Ginie
    Street
    kind lj 2
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    Hedendaags
    jong B
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    13.45
    Klassiek
    kind B
    13.45 - 14.45
    Aike
    Jazz
    kind A
    13.45 - 14.45
    Karen
    Street
    kind lj 3
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    Pointes
    mb 1
    14.00 - 14.30
    Ginie
    14.15
    14.30
    Klassiek
    kind B+
    14.30 - 15.30
    Ginie
    Hedendaags
    jong C+
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    Street
    kind lj 4
    14.45 - 15.45
    Loes, Natalie
    15.00
    Klassiek
    kind A
    15.00 - 16.00
    Leen
    Show
    jong B mb 3-4
    15.00 - 16.15
    Sarah M, Jens
    15.15
    15.30
    15.45
    Hip Hop
    jongens lj 3-6 Open Level
    15.45 - 16.45
    Mauro
    Hedendaags
    jong C
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    AIRA
    Techniek Mini’s
    16.00 - 17.15
    Leen
    16.15
    Show
    jong C vanaf mb 5
    16.15 - 17.30
    Sarah M, Jens
    16.30
    16.45
    AIRA
    Commercial street
    16.45 - 18.00
    Mauro
    17.00
    Kleuterdans
    17.00 - 18.00
    Emily
    17.15
    AIRA
    Fysieke training Mini’s
    17.15 - 17.45
    Leen
    17.30
    Show
    jong A/A+ mb 1-2
    17.30 - 18.30
    Sarah M, Jens
    17.45
    Klassiek
    jong B mb 3 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    18.00
    Jazz
    jong B mb 3
    18.00 - 19.15
    Axelle
    Hip Hop
    jongens vanaf mb 1 Open Level
    18.00 - 19.00
    Mauro
    18.15
    18.30
    AIRA
    Techniek show
    18.30 - 19.45
    Sarah M, Jens
    18.45
    19.00
    Pointes
    mb 3
    19.00 - 19.30
    Leen
    Street
    jongvol C+
    19.00 - 20.15
    Aiko
    19.15
    Klassiek
    jongvol B/B+ vanaf mb 5 basisles
    19.15 - 20.30
    Axelle
    19.30
    19.45
    AIRA
    Klassiek C+ 1/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    Modern
    jongvol B+/C
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    Street
    vol B
    20.15 - 21.15
    Aiko
    20.30
    Klassiek
    vol A
    20.30 - 21.45
    Axelle
    20.45
    21.00
    Klassiek
    jongvol B+/C +18j basisles
    21.00 - 22.15
    Goedele
    AIRA
    Modern
    21.00 - 22.15
    Leen
    21.15
    Street
    vol C
    21.15 - 22.15
    Aiko
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    16.00
    AIRA
    Techniek Mini’s
    16.00 - 17.15
    Leen
    16.15
    16.30
    16.45
    AIRA
    Commercial street
    16.45 - 18.00
    Mauro
    17.00
    17.15
    AIRA
    Fysieke training Mini’s
    17.15 - 17.45
    Leen
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    AIRA
    Techniek show
    18.30 - 19.45
    Sarah M, Jens
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    AIRA
    Klassiek C+ 1/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    AIRA
    Modern
    21.00 - 22.15
    Leen
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.15
    Hedendaags
    jong B
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Hedendaags
    jong C+
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Hedendaags
    jong C
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    15.45
    Hip Hop
    jongens lj 3-6 Open Level
    15.45 - 16.45
    Mauro
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Hip Hop
    jongens vanaf mb 1 Open Level
    18.00 - 19.00
    Mauro
    18.15
    18.30
    18.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Jazz
    kind B
    12.45 - 13.45
    Karen
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Jazz
    kind A
    13.45 - 14.45
    Karen
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Jazz
    jong B mb 3
    18.00 - 19.15
    Axelle
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Klassiek
    kind A+
    12.45 - 13.45
    Aike
    Klassiek
    jong A mb 1 2/2
    12.45 - 14.00
    Ginie
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Klassiek
    kind B
    13.45 - 14.45
    Aike
    14.00
    14.15
    14.30
    Klassiek
    kind B+
    14.30 - 15.30
    Ginie
    14.45
    15.00
    Klassiek
    kind A
    15.00 - 16.00
    Leen
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    Klassiek
    jong B mb 3 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    Klassiek
    jongvol B/B+ vanaf mb 5 basisles
    19.15 - 20.30
    Axelle
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    Klassiek
    vol A
    20.30 - 21.45
    Axelle
    20.45
    21.00
    Klassiek
    jongvol B+/C +18j basisles
    21.00 - 22.15
    Goedele
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    17.00
    Kleuterdans
    17.00 - 18.00
    Emily
    17.15
    17.30
    17.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.45
    Modern
    jongvol B+/C
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.00
    Pointes
    mb 1
    14.00 - 14.30
    Ginie
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Pointes
    mb 3
    19.00 - 19.30
    Leen
    19.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    15.00
    Show
    jong B mb 3-4
    15.00 - 16.15
    Sarah M, Jens
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    Show
    jong C vanaf mb 5
    16.15 - 17.30
    Sarah M, Jens
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Show
    jong A/A+ mb 1-2
    17.30 - 18.30
    Sarah M, Jens
    17.45
    18.00
    18.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Street
    kind lj 2
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Street
    kind lj 3
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Street
    kind lj 4
    14.45 - 15.45
    Loes, Natalie
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Street
    jongvol C+
    19.00 - 20.15
    Aiko
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    vol B
    20.15 - 21.15
    Aiko
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    vol C
    21.15 - 22.15
    Aiko
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    No events available!

  • Donderdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    kind B+ icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Thibault
    16.30
    Klassiek
    kind C
    16.30 - 17.30
    Ginie
    16.45
    17.00
    Hedendaags
    jong B+
    17.00 - 18.15
    Jennifer
    Klassiek
    jong B/B+ mb 3-4 basisles
    17.00 - 18.15
    Axelle
    17.15
    Jazz
    jong A mb 1 vanaf 3 lessen
    17.15 - 18.30
    Thibault
    17.30
    Klassiek
    jong A+ mb 2 1/2
    17.30 - 18.45
    Ginie
    17.45
    18.00
    18.15
    AIRA
    Techniek hedendaags
    18.15 - 19.30
    Jennifer
    Street
    jongvol B/B+
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    Jazz
    jong B+ mb 4 vanaf 4 lessen
    18.30 - 19.45
    Axelle
    18.45
    Pointes
    mb 2
    18.45 - 19.15
    Ginie
    19.00
    19.15
    Street
    jongvol C
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    Hedendaags
    jong A/A+ mb 1-2 -klassiek
    19.30 - 20.45
    Thibault
    19.45
    Hedendaags
    vol B
    19.45 - 21.00
    Anais
    Klassiek
    jong B+/C -18j 1/2
    19.45 - 21.00
    Axelle
    20.00
    20.15
    Street
    vol A
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    20.45
    AIRA
    Jazz ex-AIRA
    20.45 - 22.00
    Thibault
    21.00
    Hedendaags
    vol C
    21.00 - 22.15
    Anais
    21.15
    Street
    vol A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.15
    AIRA
    Techniek hedendaags
    18.15 - 19.30
    Jennifer
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    AIRA
    Jazz ex-AIRA
    20.45 - 22.00
    Thibault
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.00
    Hedendaags
    jong B+
    17.00 - 18.15
    Jennifer
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    Hedendaags
    jong A/A+ mb 1-2 -klassiek
    19.30 - 20.45
    Thibault
    19.45
    Hedendaags
    vol B
    19.45 - 21.00
    Anais
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Hedendaags
    vol C
    21.00 - 22.15
    Anais
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    kind B+ icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Thibault
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    jong A mb 1 vanaf 3 lessen
    17.15 - 18.30
    Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jong B+ mb 4 vanaf 4 lessen
    18.30 - 19.45
    Axelle
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Klassiek
    kind C
    16.30 - 17.30
    Ginie
    16.45
    17.00
    Klassiek
    jong B/B+ mb 3-4 basisles
    17.00 - 18.15
    Axelle
    17.15
    17.30
    Klassiek
    jong A+ mb 2 1/2
    17.30 - 18.45
    Ginie
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    Klassiek
    jong B+/C -18j 1/2
    19.45 - 21.00
    Axelle
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.45
    Pointes
    mb 2
    18.45 - 19.15
    Ginie
    19.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.15
    Street
    jongvol B/B+
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    Street
    jongvol C
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    vol A
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    vol A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    No events available!

  • Vrijdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    12.15
    Pilates
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    Modern
    Jazz A/A+ mb 1-2 vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah M, Jens
    Jazz
    kind C
    16.15 - 17.15
    Sarah
    Cheer Plezier
    kind lj 5-6-mb 1
    16.15 - 17.15
    Ineke
    16.30
    Klassiek
    kind B aanvullende les
    16.30 - 17.30
    Ginie
    16.45
    17.00
    Acro
    Open Level Junior-Senior
    17.00 - 18.30
    Nicola

    Acro
    Aira United Emerald
    18.00 - 21.00
    Daisy

    Acro
    Aira United Gold
    18.30 - 20.00
    Valerie, Nele

    Acro
    Aira United Diamond
    19.30 - 22.00
    Herlinde, Laure
    17.15
    Modern
    Jazz B mb 3 vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.30
    Sarah M, Jens
    Jazz
    kind C vanaf 3 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah
    Predans
    17.15 - 18.15
    Ineke
    17.30
    Breakdance
    lj 3-6
    17.30 - 18.30
    Jordi
    17.45
    18.00
    18.15
    Hip Hop
    Girly hiphop vanaf mb 2 Open Level
    18.15 - 19.15
    Amber
    Street
    kind lj 5-6 B
    18.15 - 19.15
    Eliene-Louize
    18.30
    Modern
    Jazz C vanaf mb 4 vanaf 4 lessen
    18.30 - 19.45
    Sarah M, Jens
    Breakdance
    vanaf mb 1
    18.30 - 19.45
    Jordi
    18.45
    19.00
    19.15
    Street
    jong C+ mb 2-3
    19.15 - 20.15
    Eliene-Louize
    19.30
    19.45
    AIRA
    Klassiek C+ 2/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    AIRA
    Show
    19.45 - 21.00
    Sarah M, Jens
    20.00
    AIRA
    Techniek Urban
    20.00 - 21.15
    Jey
    20.15
    Street
    jong C mb 2-3
    20.15 - 21.15
    Eliene-Louize
    20.30
    20.45
    21.00
    Klassiek
    jongvol B+/C +18j 1/2
    21.00 - 22.15
    Goedele
    AIRA
    Repetitie Girls
    21.00 - 23.00
    Amber
    21.15
    Hip Hop
    Urban extra BC
    21.15 - 22.15
    Jey
    AIRA
    Street
    21.15 - 22.30
    Eliene-Louize
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30
    22.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Gymnasium

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    17.00
    Acro
    Open Level Junior-Senior
    17.00 - 18.30
    Nicola

    Acro
    Aira United Emerald
    18.00 - 21.00
    Daisy

    Acro
    Aira United Gold
    18.30 - 20.00
    Valerie, Nele

    Acro
    Aira United Diamond
    19.30 - 22.00
    Herlinde, Laure
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Gymnasium

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    19.45
    AIRA
    Klassiek C+ 2/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    AIRA
    Show
    19.45 - 21.00
    Sarah M, Jens
    20.00
    AIRA
    Techniek Urban
    20.00 - 21.15
    Jey
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    AIRA
    Repetitie Girls
    21.00 - 23.00
    Amber
    21.15
    AIRA
    Street
    21.15 - 22.30
    Eliene-Louize
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30
    22.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    17.30
    Breakdance
    lj 3-6
    17.30 - 18.30
    Jordi
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Breakdance
    vanaf mb 1
    18.30 - 19.45
    Jordi
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    16.15
    Cheer Plezier
    kind lj 5-6-mb 1
    16.15 - 17.15
    Ineke
    16.30
    16.45
    17.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    18.15
    Hip Hop
    Girly hiphop vanaf mb 2 Open Level
    18.15 - 19.15
    Amber
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Hip Hop
    Urban extra BC
    21.15 - 22.15
    Jey
    21.30
    21.45
    22.00

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    16.15
    Jazz
    kind C
    16.15 - 17.15
    Sarah
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind C vanaf 3 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah
    17.30
    17.45
    18.00

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    16.30
    Klassiek
    kind B aanvullende les
    16.30 - 17.30
    Ginie
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Klassiek
    jongvol B+/C +18j 1/2
    21.00 - 22.15
    Goedele
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    16.15
    Modern
    Jazz A/A+ mb 1-2 vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah M, Jens
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Modern
    Jazz B mb 3 vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.30
    Sarah M, Jens
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Modern
    Jazz C vanaf mb 4 vanaf 4 lessen
    18.30 - 19.45
    Sarah M, Jens
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    12.15
    Pilates
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    13.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    17.15
    Predans
    17.15 - 18.15
    Ineke
    17.30
    17.45
    18.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Gymnasium
    18.15
    Street
    kind lj 5-6 B
    18.15 - 19.15
    Eliene-Louize
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    Street
    jong C+ mb 2-3
    19.15 - 20.15
    Eliene-Louize
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    jong C mb 2-3
    20.15 - 21.15
    Eliene-Louize
    20.30
    20.45
    21.00

    Terraszaal

    No events available!

  • Zaterdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    09.00
    Klassiek
    kind B+ aanvullende les
    09.00 - 10.00
    Ginie
    09.15
    Instapdans
    09.15 - 10.15
    Inês
    09.30
    Damba
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    10.00
    Klassiek
    jong A+ mb 2 2/2
    10.00 - 11.15
    Ginie
    Acro
    Aira United Gold
    10.00 - 12.00
    Valerie, Nele

    Acro
    Aira United Ruby
    10.00 - 12.30
    Sarah, Merel , Lisa-Marie
    10.15
    Kleuterdans
    10.15 - 11.15
    Flore
    10.30
    Jazz
    kind A+
    10.30 - 11.30
    Noélie
    Jazz
    jong B mb 3 vanaf 4 lessen
    10.30 - 11.45
    Axelle
    Hedendaags
    verdieping mb 1-2-3
    10.30 - 11.45
    Zoë
    10.45
    11.00
    11.15
    Predans
    11.15 - 12.15
    Flore
    Klassiek
    jong A mb 1 basisles
    11.15 - 12.30
    Ginie
    11.30
    AIRA
    Repetitie Minis
    11.30 - 12.45
    Luna, Louise
    11.45
    Klassiek
    jong A+ mb 2 basisles
    11.45 - 13.00
    Axelle
    Hedendaags
    verdieping vanaf mb 4
    11.45 - 13.00
    Zoë
    12.00
    12.15
    Street
    jong A mb 1
    12.15 - 13.15
    Eliene-Louize
    12.30
    Klassiek
    jong B mb 3 2/2
    12.30 - 13.45
    Ginie
    Acro
    Open Level Peewee lj 3-4
    12.30 - 14.00
    Sarah, Serena

    Acro
    Open Level Peewee lj 5-6
    12.30 - 14.00
    Sarah, Serena
    12.45
    Klassiek
    jong C 2/2
    12.45 - 14.00
    Goedele
    13.00
    Cheer Plezier
    kind lj 2-3-4
    13.00 - 14.00
    Louise
    13.15
    Street
    lj 6- mb 1 C
    13.15 - 14.15
    Eliene-Louize
    13.30
    Jazz
    jong C mb 5-6
    13.30 - 14.45
    Axelle
    13.45
    14.00
    AIRA
    Klassiek C 1/2
    14.00 - 15.15
    Goedele
    Acro
    Tumbling Open Level vanaf lj 5
    14.00 - 16.00

    Acro
    Aira United Pearl
    14.00 - 17.30
    Thibault, Lenka, Amèl
    14.15
    14.30
    14.45
    Jazz
    jong A+ mb 2 vanaf 4 lessen
    14.45 - 16.00
    Axelle
    15.00
    15.15
    AIRA
    Pointes/Stretch
    15.15 - 16.30
    Goedele
    15.30
    15.45
    16.00
    Jazz
    jong B+ mb 4-5
    16.00 - 17.15
    Axelle
    16.15
    16.30
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.30 - 18.30
    Goedele
    16.45
    17.00
    17.15
    AIRA
    Repetitie Compagnie
    17.15 - 19.15
    Zoë, Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Gymnasium

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    10.00
    Acro
    Aira United Gold
    10.00 - 12.00
    Valerie, Nele

    Acro
    Aira United Ruby
    10.00 - 12.30
    Sarah, Merel , Lisa-Marie
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    Acro
    Open Level Peewee lj 3-4
    12.30 - 14.00
    Sarah, Serena

    Acro
    Open Level Peewee lj 5-6
    12.30 - 14.00
    Sarah, Serena
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    Acro
    Tumbling Open Level vanaf lj 5
    14.00 - 16.00

    Acro
    Aira United Pearl
    14.00 - 17.30
    Thibault, Lenka, Amèl
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15

    Gymnasium

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    11.30
    AIRA
    Repetitie Minis
    11.30 - 12.45
    Luna, Louise
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    AIRA
    Klassiek C 1/2
    14.00 - 15.15
    Goedele
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    AIRA
    Pointes/Stretch
    15.15 - 16.30
    Goedele
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.30 - 18.30
    Goedele
    16.45
    17.00
    17.15
    AIRA
    Repetitie Compagnie
    17.15 - 19.15
    Zoë, Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    13.00
    Cheer Plezier
    kind lj 2-3-4
    13.00 - 14.00
    Louise
    13.15
    13.30
    13.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    09.30
    Damba
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    10.00
    10.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    10.30
    Hedendaags
    verdieping mb 1-2-3
    10.30 - 11.45
    Zoë
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    Hedendaags
    verdieping vanaf mb 4
    11.45 - 13.00
    Zoë
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    09.15
    Instapdans
    09.15 - 10.15
    Inês
    09.30
    09.45
    10.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    10.30
    Jazz
    kind A+
    10.30 - 11.30
    Noélie
    Jazz
    jong B mb 3 vanaf 4 lessen
    10.30 - 11.45
    Axelle
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Jazz
    jong C mb 5-6
    13.30 - 14.45
    Axelle
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Jazz
    jong A+ mb 2 vanaf 4 lessen
    14.45 - 16.00
    Axelle
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    Jazz
    jong B+ mb 4-5
    16.00 - 17.15
    Axelle
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    09.00
    Klassiek
    kind B+ aanvullende les
    09.00 - 10.00
    Ginie
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    Klassiek
    jong A+ mb 2 2/2
    10.00 - 11.15
    Ginie
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    Klassiek
    jong A mb 1 basisles
    11.15 - 12.30
    Ginie
    11.30
    11.45
    Klassiek
    jong A+ mb 2 basisles
    11.45 - 13.00
    Axelle
    12.00
    12.15
    12.30
    Klassiek
    jong B mb 3 2/2
    12.30 - 13.45
    Ginie
    12.45
    Klassiek
    jong C 2/2
    12.45 - 14.00
    Goedele
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    10.15
    Kleuterdans
    10.15 - 11.15
    Flore
    10.30
    10.45
    11.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    11.15
    Predans
    11.15 - 12.15
    Flore
    11.30
    11.45
    12.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium
    12.15
    Street
    jong A mb 1
    12.15 - 13.15
    Eliene-Louize
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    Street
    lj 6- mb 1 C
    13.15 - 14.15
    Eliene-Louize
    13.30
    13.45
    14.00

    Kleine Zaal

    No events available!

  • Zondag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    09.30
    Predans
    09.30 - 10.30
    Luna
    09.45
    Klassiek
    jong B+/C -18j 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    10.00
    AIRA
    Repetitie District
    10.00 - 12.00
    Aiko, Eliene-Louize
    10.15
    10.30
    Kinderdans
    10.30 - 11.30
    Luna
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jongvol B+/C +18j 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    11.15
    11.30
    Predans
    11.30 - 12.30
    Luna
    11.45
    12.00
    12.15
    AIRA
    Klassiek C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    Street
    jong C mb 4-5
    12.15 - 13.15
    Aiko
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    Acro
    EXTRA tumbling
    16.00 - 18.00
    Daisy, Femke , Lisa-Marie
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Acro
    AIRA United Diamond
    18.00 - 20.00
    Femke , Kenzo
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Kessel-Lo

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    16.00
    Acro
    EXTRA tumbling
    16.00 - 18.00
    Daisy, Femke , Lisa-Marie
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Acro
    AIRA United Diamond
    18.00 - 20.00
    Femke , Kenzo
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    Kessel-Lo

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    10.00
    AIRA
    Repetitie District
    10.00 - 12.00
    Aiko, Eliene-Louize
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    AIRA
    Klassiek C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    09.45
    Klassiek
    jong B+/C -18j 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jongvol B+/C +18j 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    12.15
    Street
    jong C mb 4-5
    12.15 - 13.15
    Aiko
    12.30
    12.45
    13.00

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    10.30
    Kinderdans
    10.30 - 11.30
    Luna
    10.45
    11.00
    11.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Kessel-Lo
    09.30
    Predans
    09.30 - 10.30
    Luna
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    Predans
    11.30 - 12.30
    Luna
    11.45
    12.00
    12.15

    Kleine Zaal

    No events available!

Productielessen

Uitleg leeftijden/niveau's

kleuterdans = 2de kleuterklas
kinderdans = 3de kleuterklas
predans = 1ste leerjaar
kind A = 2de lj
kind A+ = 3de lj
kind B = 4de lj
kind B+ = 5de lj
kind C = 6de lj
mb = middelbaar
jong = tussen 1ste en 6de middelbaar
jongvol = vanaf 16 jaar
vol = +18 jaar
dames = + 30 jaar

A = beginners
A+ = minimum 1 à 2 jaar ervaring
B = minimum 3 jaar ervaring
B+ = minimum 4 jaar ervaring
C = minimum 5 jaar ervaring
C+ = minimum 6 jaar ervaring

icm = in combinatie met. Dit wil zeggen dat je 2 verschillende lessen volgt op een verplicht uur vb. 'jazz kind A+ icm klassiek optie 1' op zaterdag om 11u45 en 'klassiek kind A+ icm jazz optie 1' op woensdag om 12u45. 'A+ Optie 2' is een andere verplichte combinatie van hetzelfde niveau als 'A+ optie 1'.
aanvullende les = als je in dezelfde stijl en in hetzelfde niveau een 2de uur/week wilt dansen.
+ basis = deze les kan je volgen als je ook nog een andere techniekles volgt genre klassiek ballet, jazzdance of hedendaagse dans.
vanaf 3 lessen = een les die je extra volgen kan als het minstens je 3de les/week is.
vanaf 4 lessen = een les die je extra volgen kan als het minstens je 4de les/week is.
basisles = dans je in een bepaalde stijl slechts 1 les/week, dan kan je de basisles kiezen.
1/2 en 2/2 = een verplichte combinatie in dezelfde stijl en niveau.