Lessenrooster

  • Maandag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Hedendaags
    jong C+
    16.30 - 17.45
    Zoë
    Street
    kind B+
    16.30 - 17.30
    Eliene-Louize
    16.45
    Klassiek
    jong mb 1 A 1/2
    16.45 - 18.00
    Ginie
    17.00
    17.15
    17.30
    Jazz
    kind C icm klassiek
    17.30 - 18.30
    Sarah
    Street
    jong mb 2 A+
    17.30 - 18.30
    Eliene-Louize
    17.45
    AIRA
    techniekles -mb 6
    17.45 - 19.00
    Zoë
    18.00
    Klassiek
    kind B+ aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    Jazz
    jong mb 1 A
    18.30 - 19.45
    Sarah
    Street
    kind C vanaf 4 lessen
    18.30 - 19.30
    Eliene-Louize
    18.45
    19.00
    AIRA
    techniekles vanaf mb 6
    19.00 - 20.15
    Zoë
    19.15
    Pilates
    “starters”
    19.15 - 20.15
    Ginie
    19.30
    19.45
    Flamenco
    beginners
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    Figuurtraining
    20.00 - 21.00
    Florian
    20.15
    Jazz
    vol A
    20.15 - 21.15
    Zoë
    Pilates
    “intermediate”
    20.15 - 21.15
    Ginie
    20.30
    20.45
    21.00
    Fatburner
    21.00 - 22.00
    Florian
    Flamenco
    met basis
    21.00 - 22.15
    Silvia
    21.15
    Jazz
    vol A+/B
    21.15 - 22.30
    Zoë
    Pilates
    “advanced”
    21.15 - 22.15
    Ginie
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.30
    Jazz
    kind C icm klassiek
    17.30 - 18.30
    Sarah
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jong mb 1 A
    18.30 - 19.45
    Sarah
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Jazz
    vol A
    20.15 - 21.15
    Zoë
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol A+/B
    21.15 - 22.30
    Zoë
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    No event hours available!
    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    21.00
    Fatburner
    21.00 - 22.00
    Florian
    21.15
    21.30
    21.45

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    20.00
    Figuurtraining
    20.00 - 21.00
    Florian
    20.15
    20.30
    20.45

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.45
    Klassiek
    jong mb 1 A 1/2
    16.45 - 18.00
    Ginie
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    Klassiek
    kind B+ aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    18.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.15
    Pilates
    “starters”
    19.15 - 20.15
    Ginie
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pilates
    “intermediate”
    20.15 - 21.15
    Ginie
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Pilates
    “advanced”
    21.15 - 22.15
    Ginie
    21.30
    21.45
    22.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Street
    kind B+
    16.30 - 17.30
    Eliene-Louize
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Street
    jong mb 2 A+
    17.30 - 18.30
    Eliene-Louize
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Street
    kind C vanaf 4 lessen
    18.30 - 19.30
    Eliene-Louize
    18.45
    19.00
    19.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.45
    Flamenco
    beginners
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Flamenco
    met basis
    21.00 - 22.15
    Silvia
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.45
    AIRA
    techniekles -mb 6
    17.45 - 19.00
    Zoë
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    AIRA
    techniekles vanaf mb 6
    19.00 - 20.15
    Zoë
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Hedendaags
    jong C+
    16.30 - 17.45
    Zoë
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    No events available!

  • Dinsdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    kind A icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Karen
    16.30
    Jazz
    jong mb 3 B vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    Klassiek
    kind A
    16.30 - 17.30
    Leen
    16.45
    17.00
    Acro
    AIRA United Ruby
    17.00 - 19.00
    Sarah/Laure/Herlinde

    Acro
    AIRA United Emerald
    18.00 - 20.00
    Florian/Saskia

    Acro
    AIRA United Pearl
    18.30 - 20.15
    Amèl/Lenka
    17.15
    AIRA
    Jazz vanaf mb 6
    17.15 - 18.30
    Sébastien
    17.30
    Jazz
    kind A
    17.30 - 18.30
    Karen
    Jazz
    kind A+
    17.30 - 18.30
    Leen
    17.45
    Jazz
    mb 5 C
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jongvol C
    18.30 - 19.45
    Sébastien
    Jazz
    kind B vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Karen
    18.45
    Klassiek
    vol A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    19.00
    Jazz
    jong mb 4 B vanaf 4 lessen
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jong -18j B+/C 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Jazz
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Sébastien
    Klassiek
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    Jazz
    dames B
    20.15 - 21.30
    Tom

    Klassiek
    vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    Acro
    AIRA United Diamond
    20.15 - 22.30
    Eline
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jongvol C+ basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol C
    21.15 - 22.30
    Sébastien
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Sporthal Redingenhof

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.15
    AIRA
    Jazz vanaf mb 6
    17.15 - 18.30
    Sébastien
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    kind A icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Karen
    16.30
    Jazz
    jong mb 3 B vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Jazz
    kind A
    17.30 - 18.30
    Karen
    Jazz
    kind A+
    17.30 - 18.30
    Leen
    17.45
    Jazz
    mb 5 C
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jongvol C
    18.30 - 19.45
    Sébastien
    Jazz
    kind B vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Karen
    18.45
    19.00
    Jazz
    jong mb 4 B vanaf 4 lessen
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Jazz
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Sébastien
    20.15
    Jazz
    dames B
    20.15 - 21.30
    Tom
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol C
    21.15 - 22.30
    Sébastien
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Klassiek
    kind A
    16.30 - 17.30
    Leen
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Klassiek
    vol A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    19.00
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jong -18j B+/C 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Klassiek
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jongvol C+ basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    Klassiek
    vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.00
    Acro
    AIRA United Ruby
    17.00 - 19.00
    Sarah/Laure/Herlinde

    Acro
    AIRA United Emerald
    18.00 - 20.00
    Florian/Saskia

    Acro
    AIRA United Pearl
    18.30 - 20.15
    Amèl/Lenka
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Acro
    AIRA United Diamond
    20.15 - 22.30
    Eline
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Sporthal Redingenhof

    No events available!

  • Woensdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    Klassiek
    kind A+ icm jazz
    12.45 - 13.45
    Aike
    Kleuterdans
    12.45 - 13.30
    Zoë
    Street
    kind A
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    Jazz
    kind B icm klassiek of acro
    13.15 - 14.15
    Karen
    Hedendaags
    jong B
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    Kinderdans
    13.30 - 14.30
    Zoë
    13.45
    Klassiek
    kind B aanvullende les
    13.45 - 14.45
    Aike
    Street
    kind A+
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    14.15
    Jazz
    kind B
    14.15 - 15.15
    Karen
    14.30
    Predans
    14.30 - 15.30
    Zoë
    Hedendaags
    jong B+
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    AIRA
    Repetitie + plaatsing Mini’s
    14.45 - 16.30
    Luna/Sanne
    Street
    kind B
    14.45 - 15.45
    Natalie
    15.00
    15.15
    Show
    jong B
    15.15 - 16.15
    Sarah M/Fiore
    15.30
    15.45
    Kleuterdans
    15.45 - 16.30
    Zoë
    Klassiek
    kind A+
    15.45 - 16.45
    Leen
    Hedendaags
    jong C
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    16.15
    Show
    jong A+
    16.15 - 17.15
    Sarah M/Fiore
    16.30
    Hedendaags
    jong A + klassiek
    16.30 - 17.45
    Zoë
    16.45
    Jazz
    kind A+
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    Klassiek
    kind B+ vanaf 3 lessen
    17.00 - 18.00
    Ginie
    17.15
    Show
    jong C
    17.15 - 18.30
    Sarah M/Fiore
    17.30
    17.45
    Klassiek
    jong mb 3 B 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    Street
    jong C/C+ techniek
    17.45 - 19.00
    Tamara
    18.00
    Klassiek
    kind C aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    AIRA
    techniekles Girls
    18.30 - 19.45
    Sarah M/Fiore
    18.45
    19.00
    Pointes
    mb 3
    19.00 - 19.30
    Leen
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 1/2
    19.00 - 20.15
    Ginie
    Street
    jongvol C+
    19.00 - 20.15
    Tamara
    19.15
    19.30
    19.45
    Klassiek
    jong C+ 1/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    Jazz Horton
    jong B
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 2
    20.15 - 20.45
    Ginie
    Street
    vol B/C
    20.15 - 21.15
    Tamara
    20.30
    20.45
    21.00
    Jazz Horton
    jongvol B+/C
    21.00 - 22.15
    Leen
    Klassiek
    les op pointes B/B+
    21.00 - 22.00
    Goedele
    21.15
    Street
    vol C/C+
    21.15 - 22.30
    Tamara
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.15
    Jazz
    kind B icm klassiek of acro
    13.15 - 14.15
    Karen
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    Jazz
    kind B
    14.15 - 15.15
    Karen
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Jazz
    kind A+
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    17.15
    17.30

    Theaterzaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Kleuterdans
    12.45 - 13.30
    Zoë
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Kleuterdans
    15.45 - 16.30
    Zoë
    16.00
    16.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Klassiek
    kind A+ icm jazz
    12.45 - 13.45
    Aike
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Klassiek
    kind B aanvullende les
    13.45 - 14.45
    Aike
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Klassiek
    kind A+
    15.45 - 16.45
    Leen
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    Klassiek
    kind B+ vanaf 3 lessen
    17.00 - 18.00
    Ginie
    17.15
    17.30
    17.45
    Klassiek
    jong mb 3 B 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    18.00
    Klassiek
    kind C aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 1/2
    19.00 - 20.15
    Ginie
    19.15
    19.30
    19.45
    Klassiek
    jong C+ 1/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Klassiek
    les op pointes B/B+
    21.00 - 22.00
    Goedele
    21.15
    21.30
    21.45

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.00
    Pointes
    mb 3
    19.00 - 19.30
    Leen
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 2
    20.15 - 20.45
    Ginie
    20.30

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Street
    kind A
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Street
    kind A+
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Street
    kind B
    14.45 - 15.45
    Natalie
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    Street
    jong C/C+ techniek
    17.45 - 19.00
    Tamara
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Street
    jongvol C+
    19.00 - 20.15
    Tamara
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    vol B/C
    20.15 - 21.15
    Tamara
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    vol C/C+
    21.15 - 22.30
    Tamara
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.15
    Hedendaags
    jong B
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Hedendaags
    jong B+
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Hedendaags
    jong C
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    16.15
    16.30
    Hedendaags
    jong A + klassiek
    16.30 - 17.45
    Zoë
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.45
    AIRA
    Repetitie + plaatsing Mini’s
    14.45 - 16.30
    Luna/Sanne
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    AIRA
    techniekles Girls
    18.30 - 19.45
    Sarah M/Fiore
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.45
    Jazz Horton
    jong B
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Jazz Horton
    jongvol B+/C
    21.00 - 22.15
    Leen
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.30
    Kinderdans
    13.30 - 14.30
    Zoë
    13.45
    14.00
    14.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.30
    Predans
    14.30 - 15.30
    Zoë
    14.45
    15.00
    15.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    15.15
    Show
    jong B
    15.15 - 16.15
    Sarah M/Fiore
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    Show
    jong A+
    16.15 - 17.15
    Sarah M/Fiore
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Show
    jong C
    17.15 - 18.30
    Sarah M/Fiore
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Theaterzaal

    No events available!

  • Donderdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    kind B+ icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Thibault
    Klassiek
    kind C vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Klassiek
    kind B icm jazz
    16.30 - 17.30
    Aike
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind C
    17.15 - 18.15
    Thibault
    Klassiek
    jong mb 1 A 2/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    Street
    jong mb 3 B
    17.15 - 18.15
    Robin
    17.30
    Klassiek
    kind B
    17.30 - 18.30
    Aike
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    kind B+
    18.15 - 19.15
    Thibault
    Street
    jong B+
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    AIRA
    Hedendaags
    18.30 - 19.45
    Jennifer
    Pointes
    mb 1
    18.30 - 19.00
    Ginie
    18.45
    19.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    Street
    jong C
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    Hedendaags
    jong mb 1-3 A/A+ -klassiek
    19.30 - 20.45
    Amber
    19.45
    Hedendaags
    vol B
    19.45 - 21.00
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 4
    20.15 - 20.45
    Goedele
    Street
    vol A
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    20.45
    Hedendaags
    vol A+
    20.45 - 22.00
    Amber
    Klassiek
    les op pointes C/C+
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    Hedendaags
    vol C
    21.00 - 22.15
    21.15
    Street
    vol A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    kind B+ icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Thibault
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind C
    17.15 - 18.15
    Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    kind B+
    18.15 - 19.15
    Thibault
    18.30
    18.45
    19.00

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    kind C vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Klassiek
    kind B icm jazz
    16.30 - 17.30
    Aike
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    jong mb 1 A 2/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    Klassiek
    kind B
    17.30 - 18.30
    Aike
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    les op pointes C/C+
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    21.15
    21.30

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    Pointes
    mb 1
    18.30 - 19.00
    Ginie
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 4
    20.15 - 20.45
    Goedele
    20.30

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.15
    Street
    jong mb 3 B
    17.15 - 18.15
    Robin
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Street
    jong B+
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    Street
    jong C
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    vol A
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    vol A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.30
    Hedendaags
    jong mb 1-3 A/A+ -klassiek
    19.30 - 20.45
    Amber
    19.45
    Hedendaags
    vol B
    19.45 - 21.00
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Hedendaags
    vol A+
    20.45 - 22.00
    Amber
    21.00
    Hedendaags
    vol C
    21.00 - 22.15
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    AIRA
    Hedendaags
    18.30 - 19.45
    Jennifer
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Theaterzaal

    No events available!

  • Vrijdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    12.15
    Pilates
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    Jazz
    kind B+ vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah
    16.30
    Klassiek
    jong mb 1 A basisles
    16.30 - 17.45
    Ginie
    Kinderdans
    16.30 - 17.30
    Ineke
    16.45
    Show
    jong A
    16.45 - 17.45
    Sarah M/Jens
    17.00
    Acro
    repetitie AIRA United Emerald
    17.00 - 20.00
    Florian/Daisy

    Acro
    Tumbling 1 AIRA United Diamond
    18.00 - 20.00
    17.15
    Jazz
    kind C vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah
    17.30
    Predans
    17.30 - 18.30
    Ineke
    17.45
    Hedendaags
    Modern jong +mb 2 vanaf 4 lessen
    17.45 - 19.00
    Sarah M/Jens
    Breakdance
    jongens lj 3-6
    17.45 - 18.45
    Jordi
    18.00
    18.15
    Jazz
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    18.15 - 19.30
    Sarah
    18.30
    18.45
    Breakdance
    jongens vanaf mb 1
    18.45 - 19.45
    Jordi
    Hip Hop
    jongens vanaf lj 6
    18.45 - 19.45
    Ruben
    19.00
    AIRA
    Fysieke training
    19.00 - 19.30
    Goedele
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jongvol C+ 2/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    AIRA
    Show
    19.30 - 20.45
    Sarah M/Jens
    19.45
    Breakdance
    Masterclass
    19.45 - 21.00
    Jordi
    Street
    kind C en mb 1 aanvullende les
    19.45 - 20.45
    Ruben
    20.00
    20.15
    Acro
    Groupstunt/Partnerstunt
    20.15 - 22.00
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jong +18j B+/C 1/2
    20.45 - 22.00
    Goedele
    Street
    jong vanaf mb 2 aanvullende les
    20.45 - 21.45
    Ruben
    21.00
    AIRA
    repetitie Compagnie
    21.00 - 23.00
    Aike/Zoë
    21.15
    Street
    Urban Skills vanaf mb 3
    21.15 - 22.30
    Jey
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30
    22.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Sporthal Redingenhof

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    16.15
    Jazz
    kind B+ vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind C vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    18.15 - 19.30
    Sarah
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    16.30
    Klassiek
    jong mb 1 A basisles
    16.30 - 17.45
    Ginie
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jongvol C+ 2/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jong +18j B+/C 1/2
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    19.45
    Street
    kind C en mb 1 aanvullende les
    19.45 - 20.45
    Ruben
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Street
    jong vanaf mb 2 aanvullende les
    20.45 - 21.45
    Ruben
    21.00
    21.15
    Street
    Urban Skills vanaf mb 3
    21.15 - 22.30
    Jey
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    17.45
    Hedendaags
    Modern jong +mb 2 vanaf 4 lessen
    17.45 - 19.00
    Sarah M/Jens
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    19.00
    AIRA
    Fysieke training
    19.00 - 19.30
    Goedele
    19.15
    19.30
    AIRA
    Show
    19.30 - 20.45
    Sarah M/Jens
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    AIRA
    repetitie Compagnie
    21.00 - 23.00
    Aike/Zoë
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30
    22.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    16.30
    Kinderdans
    16.30 - 17.30
    Ineke
    16.45
    17.00
    17.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    17.30
    Predans
    17.30 - 18.30
    Ineke
    17.45
    18.00
    18.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    17.00
    Acro
    repetitie AIRA United Emerald
    17.00 - 20.00
    Florian/Daisy

    Acro
    Tumbling 1 AIRA United Diamond
    18.00 - 20.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Acro
    Groupstunt/Partnerstunt
    20.15 - 22.00
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Sporthal Redingenhof

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    17.45
    Breakdance
    jongens lj 3-6
    17.45 - 18.45
    Jordi
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Breakdance
    jongens vanaf mb 1
    18.45 - 19.45
    Jordi
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    Breakdance
    Masterclass
    19.45 - 21.00
    Jordi
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    18.45
    Hip Hop
    jongens vanaf lj 6
    18.45 - 19.45
    Ruben
    19.00
    19.15
    19.30

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    12.15
    Pilates
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    13.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof Gymnasium Sportkot
    16.45
    Show
    jong A
    16.45 - 17.45
    Sarah M/Jens
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    No events available!

  • Zaterdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    09.00
    Klassiek
    kind B+
    09.00 - 10.00
    Ginie
    09.15
    09.30
    Kleuterdans
    09.30 - 10.15
    Flore
    Damba
    8-14j
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    Jazz
    jong mb 3-4 B
    09.45 - 11.00
    Amber
    10.00
    Klassiek
    kind C
    10.00 - 11.00
    Ginie
    Acro
    AIRA Mini’s
    10.00 - 11.30
    Nele/Valerie

    Acro
    AIRA United Ruby
    10.00 - 12.00
    Sarah/Laure/Herlinde
    10.15
    Predans
    10.15 - 11.15
    Flore
    10.30
    Damba
    vanaf 14j
    10.30 - 11.30
    Zoë
    10.45
    Jazz
    kind A+ icm klassiek
    10.45 - 11.45
    Leen
    11.00
    Jazz
    jong mb 5-6 B+
    11.00 - 12.15
    Amber
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 2/2
    11.00 - 12.15
    Ginie
    11.15
    11.30
    Hedendaags
    jong mb 3-5 verdiepingsles 2
    11.30 - 12.45
    Zoë
    11.45
    Klassiek
    kind A icm jazz
    11.45 - 12.45
    Leen
    12.00
    Acro
    Open Level Peewees
    12.00 - 13.30
    Sarah/Serena

    Acro
    Open Level Juniors/Seniors
    12.00 - 13.30
    Nele/Inneke
    12.15
    Jazz
    kind A
    12.15 - 13.15
    Amber
    Klassiek
    jong mb 3 B 2/2
    12.15 - 13.30
    Ginie
    12.30
    Street
    kind C
    12.30 - 13.30
    Eliene-Louize
    12.45
    AIRA
    Techniekles Mini's
    12.45 - 14.00
    Leen
    Klassiek
    jong C 1/2
    12.45 - 14.00
    Goedele
    13.00
    13.15
    Hedendaags
    jong A+ +klassiek
    13.15 - 14.30
    Zoë
    13.30
    Street
    jong mb 1 A
    13.30 - 14.30
    Eliene-Louize
    Klassiek
    kind C vanaf 3 lessen
    13.30 - 14.30
    Ginie
    13.45
    14.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 2/2
    14.00 - 15.15
    Goedele
    Acro
    Stretch Class
    14.00 - 15.30
    Saskia/Amber

    Acro
    Repetitie AIRA United Pearl
    14.00 - 18.00
    Amèl/Lenka

    Acro
    Repetitie AIRA United Diamond
    15.30 - 18.00
    Eline/Alex
    14.15
    14.30
    Jazz
    jong mb 2 A+
    14.30 - 15.45
    Thibault
    Hedendaags
    jong mb 2-4 verdiepingsles 1
    14.30 - 15.45
    Zoë
    Street
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    14.30 - 15.30
    Eliene-Louize
    AIRA
    Repetitie + plaatsing Girls
    14.30 - 16.30
    Amber
    14.45
    15.00
    15.15
    AIRA
    Klassiek Ensemble
    15.15 - 16.30
    Goedele
    15.30
    Street
    kind B/B+ aanvullende les
    15.30 - 16.30
    Eliene-Louize
    15.45
    Jazz
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    15.45 - 17.00
    Thibault
    16.00
    16.15
    16.30
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.30 - 18.30
    Goedele
    16.45
    17.00
    Jazz
    jong mb 4-5 B+ icm klassiek en/of hed
    17.00 - 18.15
    Thibault
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Gymnasium Sportkot

    Sportoase

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    09.45
    Jazz
    jong mb 3-4 B
    09.45 - 11.00
    Amber
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    Jazz
    kind A+ icm klassiek
    10.45 - 11.45
    Leen
    11.00
    Jazz
    jong mb 5-6 B+
    11.00 - 12.15
    Amber
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    Jazz
    kind A
    12.15 - 13.15
    Amber
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Jazz
    jong mb 2 A+
    14.30 - 15.45
    Thibault
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Jazz
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    15.45 - 17.00
    Thibault
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    Jazz
    jong mb 4-5 B+ icm klassiek en/of hed
    17.00 - 18.15
    Thibault
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    09.30
    Kleuterdans
    09.30 - 10.15
    Flore
    09.45
    10.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    09.00
    Klassiek
    kind B+
    09.00 - 10.00
    Ginie
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    Klassiek
    kind C
    10.00 - 11.00
    Ginie
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 2/2
    11.00 - 12.15
    Ginie
    11.15
    11.30
    11.45
    Klassiek
    kind A icm jazz
    11.45 - 12.45
    Leen
    12.00
    12.15
    Klassiek
    jong mb 3 B 2/2
    12.15 - 13.30
    Ginie
    12.30
    12.45
    Klassiek
    jong C 1/2
    12.45 - 14.00
    Goedele
    13.00
    13.15
    13.30
    Klassiek
    kind C vanaf 3 lessen
    13.30 - 14.30
    Ginie
    13.45
    14.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 2/2
    14.00 - 15.15
    Goedele
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    10.00
    Acro
    AIRA Mini’s
    10.00 - 11.30
    Nele/Valerie

    Acro
    AIRA United Ruby
    10.00 - 12.00
    Sarah/Laure/Herlinde
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Acro
    Open Level Peewees
    12.00 - 13.30
    Sarah/Serena

    Acro
    Open Level Juniors/Seniors
    12.00 - 13.30
    Nele/Inneke
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    Acro
    Stretch Class
    14.00 - 15.30
    Saskia/Amber

    Acro
    Repetitie AIRA United Pearl
    14.00 - 18.00
    Amèl/Lenka

    Acro
    Repetitie AIRA United Diamond
    15.30 - 18.00
    Eline/Alex
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    12.30
    Street
    kind C
    12.30 - 13.30
    Eliene-Louize
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Street
    jong mb 1 A
    13.30 - 14.30
    Eliene-Louize
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Street
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    14.30 - 15.30
    Eliene-Louize
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    Street
    kind B/B+ aanvullende les
    15.30 - 16.30
    Eliene-Louize
    15.45
    16.00
    16.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    11.30
    Hedendaags
    jong mb 3-5 verdiepingsles 2
    11.30 - 12.45
    Zoë
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    Hedendaags
    jong A+ +klassiek
    13.15 - 14.30
    Zoë
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Hedendaags
    jong mb 2-4 verdiepingsles 1
    14.30 - 15.45
    Zoë
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    12.45
    AIRA
    Techniekles Mini's
    12.45 - 14.00
    Leen
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    AIRA
    Repetitie + plaatsing Girls
    14.30 - 16.30
    Amber
    14.45
    15.00
    15.15
    AIRA
    Klassiek Ensemble
    15.15 - 16.30
    Goedele
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.30 - 18.30
    Goedele
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Grote Zaal

    Sportoase

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    10.15
    Predans
    10.15 - 11.15
    Flore
    10.30
    10.45
    11.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot Sportoase
    09.30
    Damba
    8-14j
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    Damba
    vanaf 14j
    10.30 - 11.30
    Zoë
    10.45
    11.00
    11.15

    Terraszaal

    No event hours available!
    No events available!

  • Zondag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    09.45
    Klassiek
    jong -18j B+/C 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    Klassiek
    jong mb 4-5 B basisles
    09.45 - 11.00
    Judith
    10.00
    Street
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    10.00 - 11.00
    Aiko
    Kinderdans
    10.00 - 11.00
    Luna
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jong C 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    Street
    jong mb 3-4 B vanaf 4 lessen
    11.00 - 12.00
    Aiko
    Klassiek
    jongvol B/B+ basisles
    11.00 - 12.15
    Judith
    Predans
    11.00 - 12.00
    Luna
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Kinderdans
    12.00 - 13.00
    Luna
    12.15
    Klassiek
    jong +18j B+/C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    Klassiek
    jong mb 2-3 A+ basisles
    12.15 - 13.30
    Judith
    12.30
    Street
    jong mb 6 C+ vanaf 3 lessen
    12.30 - 13.30
    Aiko
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    AIRA
    Repetitie District
    13.30 - 15.30
    Ruben/Aiko
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    09.45
    Klassiek
    jong -18j B+/C 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    Klassiek
    jong mb 4-5 B basisles
    09.45 - 11.00
    Judith
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jong C 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    Klassiek
    jongvol B/B+ basisles
    11.00 - 12.15
    Judith
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    Klassiek
    jong +18j B+/C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    Klassiek
    jong mb 2-3 A+ basisles
    12.15 - 13.30
    Judith
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    10.00
    Street
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    10.00 - 11.00
    Aiko
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Street
    jong mb 3-4 B vanaf 4 lessen
    11.00 - 12.00
    Aiko
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    Street
    jong mb 6 C+ vanaf 3 lessen
    12.30 - 13.30
    Aiko
    12.45
    13.00
    13.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    10.00
    Kinderdans
    10.00 - 11.00
    Luna
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Kinderdans
    12.00 - 13.00
    Luna
    12.15
    12.30
    12.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    11.00
    Predans
    11.00 - 12.00
    Luna
    11.15
    11.30
    11.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    13.30
    AIRA
    Repetitie District
    13.30 - 15.30
    Ruben/Aiko
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15

    Grote Zaal

    No events available!